ידיעה מדהימה פורסמה לאחרונה: החוקר טים קרי טוען שבידיו תמונה אותנטית שצולמה לדבריו בסוף שנות ה-40 של המאה הקודמת בבסיס הצבא האמריקני ברוזוול. לטענתו, הוחזקו במקום זה חייזרים שספינת החלל שלהם רוסקה על ידי הצבא האמריקני. התמונה המופיעה כאן, צולמה, לטענתו, במהלך ניתוח שבוצע שם באחד מן החייזרים.

מומחה של חברת הצילום “קודאק” שבדק את התמונה אישר שסרט הצילום נראה אותנטי לתקופה המיוחסת לה – 1947.

האומנם?

החייזרים נראים אנושיים. אבל כזכור, בסוף שנות התשעים פורסם כבר סרט “אותנטי” שתיאר נתיחה דומה של חייזרים ברוזוול. סרט שהתגלה כמתיחה.

לרגל “גילוי” התמונה הנה פרסום מחודש של מאמר מאת חוקר העב”מים חיים מזר, הבודק את נושא החייזרים דמויי האנוש.

מאמר זה פורסם בביטאון המרכז הישראלי לחקר עב”מים, גיליון מס’ 5, 1994

הומואידים בהירים והאקלים על כוכבי המוצא  שלהם

מאת חיים מזר

בדיווחים שונים על מפגשים עם הומואידים מתוארים  חוצנים  אשר מידת הדמיון שלהם  לבני  אדם  היא רבה במיוחד, וכי צבע עורם הוא בהיר ושערם בלונדיני. אפיון  זה  מזכיר את  השבטים  הנורדיים,  אותם  שבטים שחיו  בקווי הרוחב  הצפוניים של כדור הארץ והיום מוכרים כעמים הסקנדינביים. הסיבה לבהירותם הרבה  של השבטים הנורדיים היא האקלים הקר שבו הם חיו. קווי הרוחב הצפוניים  מאופיינים בחורף ארוך, במזג אוויר קר ובימים קצרים, במיוחד בחורף. האבולוציה האנושית גרמה לכך שהשהות הממושכת, אלפי שנים ויותר, באזורים  אלה פעלה על הפיגמנטים שלהם  ו”הלבינה” את צבע עורם  ואת צבע שערם.

מנקודת  מבט אנתרופולוגית זו  אפשר  ללמוד משהו גם על האקלים שמהם באים חוצנים אלה. האקלים  בכוכבי הבית  שלהם קר, דבר שיכול לנבוע מהסיבות הבאות:

1. אם השמש של כוכבי הלכת שמהם הם באים דומה לשלנו, מרחקם של כוכבי הלכת האלה דומה למרחק כדור הארץ מהשמש וצירם נטוי בדומה לזה של כדור הארץ, אזי יש להם ארבע עונות שנה. במקרה זה, חוצנים אלה חיים בקווי הרוחב הצפוניים או הדרומיים.

2. השמש שלהם דומה לזו שלנו, אך כוכבי לכת אלה מרוחקים ממנה יותר מאשר כדור הארץ מהשמש.  במקרה  זה שורר על פניהם אקלים קר כל השנה.

3. מרחקם של כוכבי לכת אלה מהשמש דומה לזה של מרחק כדור הארץ מהשמש, אך חום השמש נמוך  בהרבה  מזה של השמש שלנו.

דוגמאות

Nordic Aliens

http://www.truthcontrol.com/pictures/nordic-aliens

http://arcturi.blogspot.co.il/2010/02/nordic-aliens-blondes.html

New alien photo emerges of Area 51

תמונה שנטען של היא “אותנטית ” מרוזוול ב-1947

ראו גם:

גילוי תמונות “אותנטיות” של חייזר מרוזווול

מדוע להומואידים בעלי ראש גדול יש צוואר שמתרחב: עוד דיון על צורתם החיצונית של החייזרים.

scene from the Alien Autopsy

תמונה מהסרט המזויף מ-1995 על ניתוח החייזרים ברוזוול

תגובה אחת

  1. הומואיד זה סוג של הומוקסקסואל חייזרי? כמו דרור רפעץ, עם אוזניים מתנפנפות? בכל אופן, צריך להיות אימבציל בשביל לא להאמין בחייזרים. יש מליארדי גלקסיות, בחלקן מליארדיכוכבים, ובכל האינסוף הזה אנחנו לבד? למה מה? וזאת, בין אם רוזוול
    אמיתית או לא, שם בניו מקסיקו, או לא. וצריך באמת לזכור ששם נערכו ניסויים גרעיניים, זה איזור שבו אמריקנים מסתירים דברים.

השאר תגובה

אנו שמחים על תגובותיכם. מנגנון האנטי-ספאם שלנו מייצר לעתים דף שגיאה לאחר שליחת תגובה. אם זה קורה, אנא לחצו על כפתור 'אחורה' של הדפדפן ונסו שוב.

הזן את תגובתך!
הזן כאן את שמך

6 + 9 =