אנא תרמו ל”יקום תרבות”

עמותת יקום תרבות עברית (עמותה רשומה מספר 580527075) פועלת לקידום התרבות העברית והישראלית באמצעות המגזין המקוון יקום תרבות (www.yekum.org), באמצעות אירועי תרבות ציבוריים שהיא יוזמת ומפיקה או נוטלת בהם חלק ובאמצעות תמיכה במפעלי הוצאה לאור ייחודיים.

המגזין המקוון יקום תרבות פועל ברשת מאז 2010 ומציג מאמרים, סקירות ויצירות ספרותיות במגוון רב של תחומים, המקיפים את רוב תחומי התרבות הישראלית המקורית וכן סקירות על תרבות העולם ותרגומים לעברית. החיבורים השונים המתפרסמים באתר נוצרים לפי בקשת העורכים או נבחרים בקפידה על-ידם.

נכון ל-2019, באתר פורסמו כ-2700 פוסטים מאת מעל 200 מחברים. באתר גולשים מאות אלפי מבקרים בחודש.

מיותר לציין שרוב עבודת העמותה מבוצעת בהתנדבות, אך עם זאת, יש לנו הוצאות רבות ובכלל זאת: אגרות רשמיות לרשם העמותות ולגופים רשמיים אחרים, אחסון ותחזוקת האתר, שכר לרואה-חשבון ולעורך לשוני וכיוצ”ב. כמו כן, אנו נושאים בהוצאות מסוימות של הפקת האירועים שלנו (שכירת המקום, פרסום וכד’) ורואים לנכון לשאת תרומה ולתמוך בפרויקטים שונים של הוצאה לאור. לרשימת התמיכות שלנו, אנא עיינו בדף פעילות העמותה.

כדי לאפשר לנו להמשיך בפעילותינו ואף להרחיבה לתחומים נוספים, נשמח אם תראו לנכון לתרום לנו כראות עיניכם. כל סכום יתקבל בברכה.

נכון להיום, התרומות אינן מוכרות במס (אנו עובדים על השגת אישור 46), אך כנגד כל תרומה תונפק קבלה.