פליטים איסלאמיים נודדים לאירופה

חיים מזר מציע פתרון מעשי לבעיה המרכזית העומדת בשנים האחרונות לפני יבשת אירופה – בעיית הפליטים. אלה מציפים אותה מהמזרח התיכון, מאסיה ומאפריקה ומאיימים להחריב את תרבויותיה

מאת חיים מזר

הפיגועים האחרונים באירופה מציגים את הנהגתה של היבשת במלוא רפיסותה. מדברים ללא הרף על ההכרח בפעילות אגרסיבית כלפי ארגון דעאש ודומיו, ובפועל לא עושים דבר. גופי המודיעין אמנם עושים את עבודתם, אבל  נראה שאין זה מספיק. חסרות החלטיות וחשיבה מחוץ לקופסה. יש צורך אקוטי בכיווני פעולה חדשים ויוצאי דופן.

טרור המתאבדים הוא רק קצה הקרחון. אירופה צריכה להתמודד עם גוש קרח ענק לפני שהיבשת כולה  תעלה על שרטון ותתנפץ לרסיסים. מספר המוסלמים הגרים כיום באירופה נאמד במיליונים, וזרם המהגרים  רק  ילך  ויגבר. אחוז המבוגרים המקומיים גדל, ואין מספיק אנשים שיטפלו באוכלוסייה זו ובעבודות שירות נוספות, כמו ניקיון רחובות. מי שמוכנים לעסוק בכך הם המהגרים שבאים ליבשת כדי למצוא את פרנסתם. רבים מהמהגרים בורחים למעשה מאזורים רוויי מלחמות בסוריה ובעיראק. אבל אין צורך בכמויות כה גדולות  של עובדי אחזקה ושירותים. מה עושים עם השאר? אלה נשארים בעוני שממנו באו. יש מדינות שיכולות לתת עזרה למהגרים אלה, ביניהן  גרמניה ושבדיה. בפועל, קברניטי המדינות מחלקים את עוגת הרווחה בין תושביהם למהגרים. התוצאה לא מאחרת לבוא. האזרחים המקומיים מקבלים פחות ממה שהם אמורים  לקבל. יש גם גבול למה שמדינה מבוססת כלכלית יכולה לתת למהגרים. בטווח של זמן אותם מהגרים יפלו כנטל על  המדינות הקולטות, ואלה בסופו של דבר תקרוסנה כלכלית. אירופה תיהפך למדינת עולם שלישית.

מהגרים בדורות קודמים השקיעו רבות כדי להתערות בקרב האוכלוסייה המקומית, והם הצליחו בכך. הייתה   גם הפריה תרבותית בין הקולטים לנקלטים. ברם, האוכלוסייה המוסלמית מבדלת את עצמה, וחיה לה במעין  גטאות מרצונה. בשונה מהאוכלוסייה המקומית, קצב הריבוי שלה גדול יותר והיא תצטרך לצאת מתחומי המחיה שלה לאזורים חדשים. בטווח של זמן, מספרם בקרב המדינות המארחות יגדל והם יהפכו לרוב. זהו מצב פוליטי חדש. הם ישלחו נציגים לפרלמנטים, לתפקידים מיניסטריאליים ואפילו לראשות ממשלות.. כך נוצר ביבשת מעין “גיס חמישי” נחוש, שבעוד שניים-שלושה דורות קדימה יפעל לאסלומה של אירופה ולהפיכת מדינותיה להעתק של המדינות שמהן ברחו הפליטים מלכתחילה.

התוצאה חד משמעית: תרבות שנבנתה במשך 2500 שנה תימחק. בכך יש להילחם בכל הכוח.

ההגירה המתמדת לאירופה, העומס הכלכלי על הקופות של מדינות היבשת, וההתנהגות הרופסת של הממשלות, מביאים בסיכומו של דבר להתחזקותו  של הימין. מפלגות אלה, לרבות מפלגות הימין הקיצוני כמו המפלגות  הנאציות צוברות תאוצה. אנשים חוששים להיפגע מפיגועים, ויש מקומות שאליהם לא נכנסים. רבים יכולים לשאול את עצמם  ובצדק: “לאן  הגענו, אם במדינה  שלנו אנחנו לא יכולים להסתובב מחשש שניפגע מפעולות עוינות?” היו גם מקרים שתושבים מקומיים ננזפו על ידי עוברי אורח מוסלמים על כך שהם אוכלים  בשר חזיר. מחר תושבים מוסלמים ייכנסו למסעדות  ולברים ויתחילו להעיר לסועדים על כך שהם שותים יין,    שהרי  זה  מנוגד  לאסלם. ישנם רבים הפוחדים להתנגד, שמא  יפגעו. זה הרוב השקט. התסיסה תלך ותגבר ויהיו כאלה  שלא יהססו ויתחילו להפגין, תוך שימוש בשלטים שעליהם יהיה כתוב  “עראבהרייאן” על משקל  “יודנרייאן”, ובבחירות יצביעו עבור מפלגות  הימין. מפלגות אלה, משעה שיגיעו לשלטון, במקרה הטוב יתחילו בגירוש מסיבי של האוכלוסייה המוסלמית ובמקרה הרע יקימו מחנות ריכוז, לרבות מחנות השמדה.

הוצאתם של המהגרים מאירופה היא הכרחית, ויש לעשות זאת ללא עכבות מוסריות ומשפטיות. יש להחזיר  אותם למה שנשאר, אם בכלל, מסוריה ומעיראק – אפשרות שאין ספק כי היא קשה ובעייתית בפני עצמה.

האפשרות  הסבירה ביותר היא לוב. לוב שאחרי נפילת הרודן מועמר קדאפי למעשה כבר לא קיימת עוד כמדינה. היא גם לא רחוקה מאירופה ויש בה מחסור בידיים עובדות ובכוח אדם מיומן באופן יחסי. מצד שני, עדיין יש שם משאבי נפט גדולים, אם כי אלה יתרוקנו בעתיד הלא רחוק.

אמנם פועלות בה כיום קבוצות טרוריסטיות שונות, ובראשן דאעש, ויש לפעול במלוא העוצמה למיגורן הטוטלי. גם המדינות השכנות  ללוב, כמו מדינות המגרב ומצרים, תהיינה יותר מאשר מעוניינות בכך. גם הן מאוימות על  ידי ארגונים אלה. גם הן זקוקות לכך שהמרחבים העצומים הריקים של לוב יתמלאו בכוח אדם מיומן ופעיל.

חיוני  הוא לעשות  זאת בצורה  מושכלת. יהיה צורך לעשות זאת עם הכוונה מסיבית וכפויה של האוכלוסייה המוסלמית באירופה, בין שירצו ובין שלא ירצו. גם יידרשו לכך אמצעיים דרסטיים, כמו שימוש ברכבות ובספינות,  על כל הקונוטציות הבעייתיות סביב זה, בלי להתחשב בדבר, לרבות מחאות ממפלגות שמאל אירופאי. אם האירופאים חפצי חיים לא תהיה להם ברירה.

חלק מהמהגרים הם אנשים משכילים, ובחלקם אקדמאים ומהנדסים. יש לפנות אליהם בצורה פרטנית ובאמצעות אמצעי התקשורת, כדי להסביר למהגרים ששהייה ממושכת ביבשת לא תביא לשיקומם, תוך מתן הסבר נאות לכך. את הדרשנים של המסגדים ואת המסיתים יש לעצור ולהביא לגירושם המהיר. זה  אמנם לא דמוקרטי, אבל אין ולא יכולה להיות דמוקרטיה מאה אחוז. דמוקרטיה מאה אחוז מובילה בסופו של דבר  לאנרכיה. מסיבה זו יש  גם להפסיק מידית את פעילתן של מפלגות השמאל הקיצוניות.

בעזרתם של אותם משכילים מקרב המהגרים יש להכין תוכניות אב מפורטות להקמת ערים חדשות במה  שהייתה פעם לוב, לרבות פיתוח מקומות תעסוקה, בתי ספר, מרכזי תרבות ומרכזי קניות. יתרונו של אזור זה מבחינתם של המהגרים הוא היותו מתאים להם מבחינה אקלימית. אקלים שבו הם גדלו. מדובר בתוכנית שאפתנית אך בת השגה. יש  לקבוע לוח זמנים להעברת המהגרים. כדי שהתוכנית לא תוחמץ, כבר עכשיו יש  להקים מחנות אוהלים מוקדם ככל האפשר, לאורך חופה של  לוב. אין גם  לשכוח שמגורים במחנות אוהלים בלוב הרבה יותר נוחים מאשר באירופה. החורף של לוב אינו החורף של אירופה. ניסיון בהעברת אוכלוסיות גדולות ממקום  למקום ישנו. לפני כמאה שנה לתורכים וליוונים היו בעיות קשות ואלימות עם המיעוטים, יוונים  בתורכיה ותורכים ביוון. כל קבוצת מיעוטים הועברה  למדינת האם שלה. מי שניהל פרויקט מורכב זה קיבל  פרס נובל  לשלום. שיקום ממין זה הוא גרסה מודרנית של תוכנית מרשל.

אני נזכר שלפני כחודשיים, מיליארדר מצרי, טייקון תקשורת, הציע לקנות אי, אם אני לא  טועה – בים האגאי, ולהקים שם ישוב שיקלוט 80,000 מהגרים שיקימו בו את ביתם. הרעיון שאני מציע הרבה יותר מרחיק לכת. אולי אפשר לתת למקום זה גם שם: לוב החדשה – New Lubi.

ייתכן כי זה נשמע אוטופי ואולי אף נאיבי, אבל זאת האפשרות היחידה הבאה  בחשבון, אם אירופה חפצת חיים. יש להתחיל  בכך  מידית, ללא  גמגומים. שאם לא כן המחיר יהיה כבד מאוד – הוא יתבטא גם מהבחינה הכלכלית וגם במספר רב של הרוגים – יותר  ויותר פיגועים  ונרצחים. דבר זה עשוי להתפתח בסופו של דבר למלחמות אזרחים הרסניות במה שהיה פעם אירופה המאוחדת.

ראו גם:

סיפורו של יחיעם פדן “מסה קריטית”, המתאר עתיד שבו הרסו הפליטים את התרבויות האירופיות

מה לעשות עם המהגרים מאפריקה – הצעה של אלי אשד

14 תגובות

 1. הכתיבה הפוליטית שלך מורידה מהקרדביליות של דיווחיך על צורות אפשריות לאוזני חייזרים.

 2. lkkj:.
  1. מה פסול בכתיבה פוליטית?
  2. מה הקשר בין זה ובין חייזרים?
  3. למילה קרדביליות יש מילה בעברית. עלי השימוש במילים לועזיות לא עושה רושם.
  4. לעירוב תחומים שאין שום קשר ביניהם יש שם – מעורב ירושלמי.
  5. אני לא צריך להתבייש בכך שאני איש ימין. גישתך הפוליטית תואמת לכל אלה שהליבליות שלהם מגיע
  קצה האף שלהם.
  6 לאותם אנשי שמאל שאתה מן הסתם אחד מהם בשנות – 50 קראו פאיינשמקראס. אני מקווה שאתה
  יידיש.
  7. אתה יודע מה הבדל בין הימין לשמאל? השמאל לא פעם טועה והימין לא פעם צודק.
  8. משהו מארצנו. בעקבות בריחת הערבים מיפו רבים מהיהודים שבאו לארץ נכנסו וגרו בבתים אלה. אחד
  היה דן בן אמוץ שבאחת ההתבטאויות שלו אמר שצריך להחזיר לתושבי יפו את בתיהם. לאחר מלחמת ששת הימים היה מי שאיתר ברצועת עזה את הדייר המקורי וביקש מדן בן אמוץ להחזיר לו את הבית. מה אתה חושב שדן בן אמוץ עשה? סירב.
  9. אתה יודע שאוניברסיטת תל אביב יושבת על קרקע שהיו עליה כפרים ערביים?
  10. הגישה שלי לא מוצאת חן בעיניך, תציע אתה הצעה חלופית ובלבד שתהיה מעשית. אם לא אז בבקשה ממך שתוק

  • 1. באופן כללי שום דבר.
   2. אתה.
   3. מה המילה המקבילה בעברית? “אמינות” היא פורמלית מדי, מדובר על המידה שבה ניתן להאמין למישהו או משהו. עברית שפה יפה אבל יש מילים שאין בה.
   4. תודה, מכיר.
   5. אין בעיה שאתה איש ימין. אל נא תקפוץ למסקנות לגבי עמדותי הפוליטיות.
   6. ממממ… מכיר את המילה בהקשר של אנינות. אני באמת מסתייג מהתוכנית שלך אבל לא רק מטעמי אנינות.
   7. לא הבנתי את השנינה, מקווה שמסתתרת שם כזו.
   8. תודה על האנקדוטה.
   9. בוודאי.
   10. אה, אז זו הגרסא שלך למעשיות?! בזאת איששת את תגובתי המקורית.

 3. lkkj
  אתה לא צריך להסכים איתי, אבל תביא לפחות הצעה משלך. אם אין לך לפחות תגיד שאתה לא יודע מה עושים. לעניות דעתי זהו הפתרון הטוב ביותר, שאם לא כן אירופה תקרוס כלכלית. קשה לי להאמין שתרצה לבקר באנגליה כאשר בארמון בקינגהם יושב חליף. אל תחשוב מעכשיו לעכשיו, אלא עשרות שנים קדימה. התנהגותם של ראשי המדינות באירופה מזכירה לי את ספרה של ברברה טוכמן “מצעד האיוולת” . אם לא הבנת את סעיף 7 תחשוב שוב. אני לא חושב שאני צריך לתת הסברים. בזה אני מסיים את הוויכוח אתך.

  • שמע, לikkj הייתה בדיחה טובה. הרעיון שלך אידיוטי. מובן שתכתוב פה מגילה כדי להצדיק את עצמך. זה לא יהפוך את הרעיון שלך לפחות אידיוטי.

  • אין לי שום בעיה להגיד שאני לא יודע מה הפתרון המיטבי לבעיה. אני אפילו לא בטוח שאני מבין את הבעיה ברמה שיכולה להיות בסיס לפתרון.
   יש מילה באידיש, שאם היית מבין מה היא אומרת לא היית מציע תוכניות מהסוג הזה. מענטש.

 4. אחת הבעיות שיש עם ישוב הפליטים המוסלמים בלוב דווקא היא שלוב אכן קרובה לאירופה ,קרובה מאוד אולי קרובה מידי .הפליטים והלובים יקימו שם מדינה או מדינות שלעתיד יהוו איום מתמיד לפלישה לאירופה שספק רב אם הם יתיחסו אליה באהדה כלשהיא.
  חוץ מזה ספק רב אם הלובים עצמם יתלהבו מהיישוב של מיליונים של אנשים באדמותיהם. הם יהפכו למיעוט בארצם וזה יגרום במקרה הטוב לחיכוך במקרה הרע לקונפליקט.
  אבל ממה שאני קורא על הלובים המדובר בעם עצל שהתרגל כל כך לחיים הטובים תחת שלטון קדאפי והנפט הזול שאת כל העבודות השחורות שם מבצעים פועלים זרים. עם פרוץ המלחמה כל הפועלים הזרים עזבו וללובים יש עכשיו בעיה קשה בביצוע העבודות הפיזיות הפשוטות ביותר שהם התרגלו שאחרים יבצעו אותם. מבחינה זאת ישוב הפליטים באדמותיהם יכול לסייע להם.

 5. lkkj
  תגובה אחרונה בהחלט. אני דובר יידיש. יש מצבים שאסור להיות מענטש. המחיר יהיה גבוה מדי. להיות מענטש אפשרי בין אנשים בודדים לא בין מדינות. בין מדינות יש ריאל פליטיק . בן גוריון לא היה בדיוק מענטש אבל בזכותו יש לנו מדינה. עדיף להיות מקיוואליסט מאשר שיספידו אותי פעם בשנה. יונתן רטוש אמר שכדי להגיע לפסגת ההר במורדותיו צריך להיות קבר. כאשר צריך לבחור בין החלטות גרועות מכיון שזה מה יש, תבחר בהחלטה הפחות גרועה. במצבים כאלה אי אפשר להיות מענטש.

  דודו
  תקרא קצת חומר על חילופי האוכלוסין בין תורכיה ליוון ותבין למה אני מתכוון.

  אלי
  אף פעם לא היה עם לובי. לוב כמדינה היא תוצר של המאה ה -20. כאשר קדאפי תפש את השלטון, מי שהחזיק עד אז את מוסרות השלטון היה אידריס מלך הסנוסים, שבט הסנוסים. הסנוסים הם אחד השבטים שנמצאים בתוך המסגרת המדינתית של מה שנקרא לוב. לוב כמדינה לא קיימת יותר וגם לא תחזור להיות מדינה. מתרחשים בה אותם תהליכים המתרחשים כיום במה שהיו סוריה ועירק. מה שיש שם כיום אלה מלחמות שבטיות כמו באפגניסטן. מההצעה שאני מעלה כולם ירוויחו..

 6. האמת, דודו צודק, זה התחיל כבדיחה ואני עומד לקלקל אותה בעצם המשך הדיון.

  נקודה מעניינת לגבי ב”ג. אני נוטה להאמין שבהתחשב בכך שחייהם של מיליונים היו תלויים בכל מעשה או מחדל שלו אין טעם לשפוט אותו במונחים האלה, במין תמונת מראה של מצב שבו אדם רעב גונב לחם מסופרמרקט. אבל אתה צודק, הוא כנראה לא היה אדם רחום במיוחד.

  במקרה דנן, לעומת זאת, אתה יושב לך מול שולחן והוזה בהקיץ על גורלותיהם של בני אדם שפרצופיהם מעטרים את ראש הפוסט. הרי הפוסט שלך לא ישנה דבר בעולם האמיתי, הוא מדבר בעצם על מה שקורה בראש שלך.
  (זה כמו שמישהו ישאל אותך מה יש לך להגיד על המונה ליזה. בהתחשב בזה שאתה לא מי שצייר את המונה ליזה, השואל ילמד בעיקר עליך.)
  ומה שקורה בראש שלך, למרבה הצער, זה רעיון שלא מתפתח מעבר ל “נשים את X במרחק Y מ Z והכל ייפתר”, לא ברמת המקוריות, לא ברמת המורכבות, ובטח ובטח לא ברמת ה”מענטשיות”. אז כל מה שלמדנו מהפוסט שלך זה שאתה לוקה בכל התחומים האלה.

  אחרי שדיברתי ככה לא יפה אני חייב להגיד שיש לי קטע מעצבן כזה שאני נהיה פחות ופחות נחמד ככל שהדיון מתקדם, תאמין לי שגם אני לא נהנה מזה אבל זה מה שיצא. לכן אמליץ לך לקיים הפעם את הבטחתך ולא להגיב יותר. זה גם יתרום לפרודוקטיביות שלי, אז בכלל.

 7. לאירופים יש בעיה : יש מיליוני מהגרים פליטים שרוצים להתישב בארצותיהם. האירופים לא רוצים אותם,בראש ובראשונה מאחר שהפליטים האלו שייכים לתרבות שכבר נמצאת בתוך גבולותיהם והתגלתה כבלתי ניתנת לשילוב בתוכם וחלקים משמעותיים ממנה היכריזו על מטרתם להשתלט על התרבות המקומית תוך כדי השמדתה .(כמה משמעותיים זה לא ברור אבל משמעותיים מספיק לגרום נזק אדיר ורצח המוני לללא ספק ).
  אלפי נציגים של הקהילות המוסלמיות באירופה כבר היגיעו למזרח התיכון בשנים האחרונות ומבצעים שם מעשי ג’נוסייד באוכלוסיות מקומיות כמו היזידים ,במה שהוא בבירור מבחינתם רק הפתיחה וההכנה למה שכוונתם לבצע באוכלוסיות הלא מוסלמיות בארצות המוצא האירופיות שלהם.
  אכן משהו צריך להיעשות עם כל המליונים האלו שמתדפקים על שעריה של אירופה ועלולים כתוצאה להתגלות כאיום קיומי עליה.ופיתרונות אפשריים יש ויש להעלות גם אם הם לא יראו “מוסריים ” מאחר שהחלופה שתגיע בסופו של דבר והיא עלולה להגיע שהאירופים יתחילו לירות בפליטים שיגיעו אליהם במה שיראה בעיניהם כהגנה עצמית.
  ישראל זה ברור תירה למוות במהגרים מוסלמים מעין אלו כאיום על בטחונה.
  לי יש הצעה אחרת איך לנהוג במהגרים מאפריקה ברשימה שקישור אליה מובא למעלה :לאפשר להם ולשכנע אותם לקבל את התרבות העברית ולהילחם עבורה. לצערי זאת דעת יחיד.
  ראו כאן :https://www.yekum.org/2012/05/%D7%9E%D7%94-%D7%9C%D7%A2%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%A2%D7%9D-%D7%94%D7%9E%D7%94%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%90%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%94/
  מהגרים מוסלמים כמו אלה שמגיעים לאירופה בהמונים בכל אופן יסרבו בכל מקרה לקבל את ה הצעה הזאת ולגביהם אין טעם אפילו להעלות אותה. הם נראים בעיני האירופים ובצדק כאיום על תרבותם ,בדיוק כפי שהיו הברברים במאות האחרונות לקיום האימפריה הרומאית .והרבה יותר מהם.הברברים רצו להשתלב בתרבות של האימפריה הרומאית .
  המוסלמים לא רוצים בכך.יש להם את התרבות שלהם.
  אז מה כן אפשר לעשות איתם?
  או לנסות לשלב אותם בכלכלה המקומית דבר שצפוי להיכשל לבסוף או כבר מההתחלה לאור השנאה הרצחנית הצומחת לתרבות האירופית בקרב המוסלמים בדור השני והשלישי שלהם באירופה כפי שלמדנו מהניסיון או להעביר אותם למקום אחר וליישב אותם שם.

 8. משהו ממה שרבים באירופה חשים כעת על הפליטים האיסלאמים אפשר למצוא כאן
  http://www.israsport.co.il/%D7%A8%D7%9E%D7%98%D7%9B%D7%9C-%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%91%D7%92%D7%99%D7%94-%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%94-%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%94-%D7%9C%D7%94%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%93-%D7%90%D7%AA/

  רמטכ”ל צבא נורבגיה, אודין יוהנסן, מזהיר את מדינות אירופה שיהיו מוכנות לקרב נגד האיסלאם הרדיקלי על מנת לשמר את הערכים של היבשת המאוחדת.

  “אני חושב שעלינו להיות מוכנים להילחם, בעזרת מילים ומעשים – ואם צריך גם עם נשקים – על מנת לשמר את המדינה ואת הערכים המשותפים לנו”, אמר יוהנסן ביום שני.

  יוהנסן דיבר על המתקפות בפריס: “אירופה כבר לא יכולה לצפות לחיות בשלום ובביטחון, בלי להגן על האינטרסים והערכים שלה”.

  הרמטכ”ל התעקש ואמר שזה קריטי שיהיו חיילים מאומנים ומצוידים היטב.

  “אי אפשר לנצח בלי שיהיו לך אנשים בשטח”, הוא אמר.

  הדברים של יוהנסן דומים מאוד לדברים שהביעו ראשי צבא של מדינות נוספות באירופה.

  במסמך פנימי שנחשף בשבוע שעבר, הרמטכ”ל השבדי גנרל אנדרס ברנסטרום ציווה על חיילו להתכונן למלחמה נגד יריב חזק “תוך מספר שנים”.

  “הסביבה הגלובלית שאנו חווים אשר מומחשת גם בהחלטות אסטרטגיות מובילה אותנו למסקנה שיתכן ונהיה במלחמה בעוד מספר שנים”, כתב ברנסטרום.

  בחודש דצמבר, רמטכ”ל שווייץ אנדרה בלטמן הזהיר שיש סיכון מוחשי של תסיסה חברתית, ושעל האזרחים לחמש את עצמם.

  “האיום מפני טרור מתגבר, מלחמות מתקיימות בכל העולם; המצב הכלכלי קודר והתוצאה היא נהירה המונית של פליטים”, אמר בלטמן.

  מומחי ביטחון גרמניים אמרו לקנסלרית גרמניה אנגלה מרקר שמעמד הביניים הופך ‘רדיקלי’, כתוצאה ממדיניות הגבולות הפתוחים, והתוצאה עלולה להיות הפרות סדר פנימיות.

  מכירות הנשק עלו במדינות כמו גרמניה ואוסטריה בעקבות דיווחים על תקיפות אלימות של מהגרים.”

  עד כאן הרשימה. אז האירופים וצבאותיהם מתכוננים למלחמה. מלחמה באיסלאם . והמדובר על מפקדי הצבאות של המדינות הליברליות ביותר באירופה שוודיה ונורבגיה זה אומר שהם יירו על הפליטים המוסלמים שמגיעים אליהם בהמוניהם. אולי לא עכשיו אבל בעוד כמה שנים בהחלט כן. חמש שנים לדעתי.
  החלופה למלחמה ולטבח המוני ? : להעביר את פליטים למקום מוסכם מחוץ לאירופה שבו הם ייושבו .

 9. שלום חברים
  כל מצב בעבר אינו דומה. המוסלמים טעמו את טעם אירופה הערב ולא יותרו הם לא יחזרו לארצם המחוקה. להפך ישליטו את מרותם וינסו לאסלם את כולם!!!!!בקיצור מלחמה!!!!!

השאר תגובה

אנו שמחים על תגובותיכם. מנגנון האנטי-ספאם שלנו מייצר לעתים דף שגיאה לאחר שליחת תגובה. אם זה קורה, אנא לחצו על כפתור 'אחורה' של הדפדפן ונסו שוב.

הזן את תגובתך!
הזן כאן את שמך

חמש + שבע עשרה =