יקום תרבות שמח לציין כי הוגשו לתחרות השירה ״אחרי המלחמה״ כמעט 300 שירים, מתוכם נבחרו שלושת הזוכים להלן.

למקום הראשון הגיע שירו של רן שייט ״אחרי מלחמה״
במקום השני שירה של עידית יוגב-אשכנזי ״השגרה נחתה״
ובמקום השלישי שירה של טלי ורסנו-אייסמן ״לובשת שגרה״

השירים הזוכים כמובן יפורסמו באתר בהמשך, ולזוכים ישלחו הפרסים בדואר.

כמו בתחרויות קודמות של סיפורים ושירים, יערוך יקום תרבות אירוע בזום שבו נברך את הזוכים וכל אחד מהם יאמר כמה מילים, וגם השופטים ידברו על בחירותיהם.

אירוע הזום יתרחש ביום שלישי 19/7/22 בשעה 19:30 ויארך אנו מעריכים כחצי שעה.
נפרסם את הקישור לזום כמה שעות לפני המועד.

הקישור לפגישת זום לחצו כדי להפעיל.

הפוסט הקודםבחזרה לאהבה בשחקים: מאווריק
הפוסט הבאהמלצות אנשי יקום תרבות לסוף השבוע 1-2 יולי 2022: “העיר האבודה”
תחומי הענין הספרותיים שלי מאז ילדותי היו מדע בדיוני ופנטזיה, בתחילת המאה ה-21 גיליתי מחדש את הקומיקס, ובפרט את המנגה והאנימה. קיבלתי תואר ד"ר בפיסיקה מאוניברסיטת תל-אביב, בתחום האסטרופיסיקה. אך מאז שנת 2000 אני עוסק בתחום הסביבה, במסגרת בית הספר לסביבה ולמדעי כדור הארץ באוניברסיטת תל-אביב. כמו כן, עבדתי במרכז הבינתחומי לחיזוי טכנולוגי שליד אוניברסיטת תל-אביב המתמחה בעתידנות.
בוגרת האוניברסיטה העברית במתמטיקה ומדעי המחשב, ומוסמכת הטכניון במתמטיקה. עובדת בתעשית המחשבים. למדה בסדנאות לשירה בהנחייתם של דליה רביקוביץ, רבקה מרים, ויעקב בסר. פרסמה ארבעה ספרי שירה: "השקת ספינת צפייה" (2008), "התנסויות" (2012), "בעזרת חברים" (2016), "כח משיכה" (2020). מתרגמת שירים מרוסית ומאנגלית, מפרסמת רשימות ביקורת על ספרי שירה, על סרטים, ועל הצגות תיאטרון. יוזמת ומנחה אירועי שירה.

השאר תגובה

אנו שמחים על תגובותיכם. מנגנון האנטי-ספאם שלנו מייצר לעתים דף שגיאה לאחר שליחת תגובה. אם זה קורה, אנא לחצו על כפתור 'אחורה' של הדפדפן ונסו שוב.

הזן את תגובתך!
הזן כאן את שמך

14 − ארבע עשרה =