סמדר שרת בשיר נוגע ללב על אישה, ילדה, ומלחמה.

ילדה מטפלת באחותה הקטנה. לואיס היין. ויקיפדיה
ילדה מטפלת באחותה הקטנה. לואיס היין. ויקיפדיה

סמדר שרת היא משוררת, עורכת שירה, ומנחה תהליכי כתיבה. סמדר שרת פרסמה 10 ספרים. שיריה המולחנים יצאו בשנת 2019 באלבום “עד הקיץ הבא”. “אוחזת בחיים בתאווה” הוא ספר אמנות ישראלית עם שיריה של סמדר שרת בשיתוף פעולה עם הצייר רפי פרץ שציוריו מופיעים בספר, שיצא לאור בשנת 2021.

כריכת ״אוחזת בחיים בתאווה״ של סמדר שרת
כריכת ״אוחזת בחיים בתאווה״ של סמדר שרת

מובא כאן שיר חדש של סמדר שרת.

השיר ״גם אני רוצה״ של סמדר שרת
השיר ״גם אני רוצה״ של סמדר שרת

ראו גם

את האתר של סמדר שרת.

ערוץ היוטיוב של סמדר שרת.

הפוסט הקודםעם לבדד ישכון: שירים בעקבות ה-7 לאוקטובר
הפוסט הבאהמלצות אנשי יקום תרבות לסוף השבוע 2-3 פברואר 2024
סמדר שרת
סמדר שרת, ילידת 1957, היא משוררת, עורכת שירה, ומנחה תהליכי כתיבה. סמדר שרת פרסמה 10 ספרים. שיריה המולחנים יצאו בשנת 2019 באלבום "עד הקיץ הבא". ספרה "אוחזת בחיים בתאווה" בשיתוף פעולה עם הצייר רפי פרץ יצא ב 2021. ערוץ היוטיוב של סמדר שרת https://www.youtube.com/@user-ts9gc7tf4r
בוגרת האוניברסיטה העברית במתמטיקה ומדעי המחשב, ומוסמכת הטכניון במתמטיקה. עובדת בתעשית המחשבים. למדה בסדנאות לשירה בהנחייתם של דליה רביקוביץ, רבקה מרים, ויעקב בסר. פרסמה ארבעה ספרי שירה: "השקת ספינת צפייה" (2008), "התנסויות" (2012), "בעזרת חברים" (2016), "כח משיכה" (2020). מתרגמת שירים מרוסית ומאנגלית, מפרסמת רשימות ביקורת על ספרי שירה, על סרטים, ועל הצגות תיאטרון. יוזמת ומנחה אירועי שירה.

השאר תגובה

אנו שמחים על תגובותיכם. מנגנון האנטי-ספאם שלנו מייצר לעתים דף שגיאה לאחר שליחת תגובה. אם זה קורה, אנא לחצו על כפתור 'אחורה' של הדפדפן ונסו שוב.

הזן את תגובתך!
הזן כאן את שמך

שלוש עשרה − ארבע =