לוגו פרויקט אוטופיה
לוגו פרויקט אוטופיה

מתוך מגוון החומרים אשר מגיעים לפרויקט אוטופיה אנו מפרסמים, גם בימים אלה, אנו מפרסמים, גם בימים אלה, יצירה נבחרת אשר מתארת עתיד אופטימי, רצוי, טוב יותר מההווה.

נתנאל כהן
נתנאל כהן

נתנאל כהן, בן 27, נולד וגדל ביישוב הדתי-לאומי מבוא חורון. הדריך במכינה לנוער חרדי “ניצוץ באמונה”, וכן במכינה קדם צבאית “גל”. בימים אלו הוא משרת במילואים כלוחם ברצועת עזה.

נתנאל אומר: “כתיבה בשבילי זה מקום של ריפוי לנפש. כתיבה מאפשרת לי להיות מי שאני מול עצמי בלי מסכות, לבטא את האמת שלי. אני חותר לשתף את התחושות שלי עם אנשים אחרים, ומקווה שאגע בלבבות של עוד אנשים שמרגישים שונים בעולם, ושקשה להם לבטא את עצמם במילים”.

בשש השנים האחרונות נתנאל עובד עם המשוררת סמדר שרת על תהליכי הכתיבה של סיפורת ושל שירה כאחד.

זהו פרסומו הראשון.

אנו מביאים כאן את שירו “זיכרון בצל המלחמה”.

השיר ״זיכרון בצל המלחמה״ של נתנאל כהן
השיר ״זיכרון בצל המלחמה״ של נתנאל כהן
הפוסט הקודםהשיר השבועי עם אילן ברקוביץ׳: “רעלים” של נעם שליט
הפוסט הבאאפשרויות לבית ולנוף – קטעים מ”הבית קדם לנוף”
נתנאל כהן
יליד 1997. נולד וגדל ביישוב הדתי-לאומי מבוא חורון. הדריך במכינה לנוער חרדי "ניצוץ באמונה", וכן במכינה קדם צבאית "גל". בימים אלו (ינואר 2024) הוא משרת במילואים כלוחם ברצועת עזה.  נתנאל כהן אומר: "כתיבה בשבילי זה מקום של ריפוי לנפש. כתיבה מאפשרת לי להיות מי שאני מול עצמי בלי מסכות, לבטא את האמת שלי. אני חותר לשתף את התחושות שלי עם אנשים אחרים, ומקווה שאגע בלבבות של עוד אנשים שמרגישים שונים בעולם, ושקשה להם לבטא את עצמם במילים". בשש השנים האחרונות נתנאל כהן עובד עם המשוררת סמדר שרת על תהליך הכתיבה.
בוגרת האוניברסיטה העברית במתמטיקה ומדעי המחשב, ומוסמכת הטכניון במתמטיקה. עובדת בתעשית המחשבים. למדה בסדנאות לשירה בהנחייתם של דליה רביקוביץ, רבקה מרים, ויעקב בסר. פרסמה ארבעה ספרי שירה: "השקת ספינת צפייה" (2008), "התנסויות" (2012), "בעזרת חברים" (2016), "כח משיכה" (2020). מתרגמת שירים מרוסית ומאנגלית, מפרסמת רשימות ביקורת על ספרי שירה, על סרטים, ועל הצגות תיאטרון. יוזמת ומנחה אירועי שירה.

השאר תגובה

אנו שמחים על תגובותיכם. מנגנון האנטי-ספאם שלנו מייצר לעתים דף שגיאה לאחר שליחת תגובה. אם זה קורה, אנא לחצו על כפתור 'אחורה' של הדפדפן ונסו שוב.

הזן את תגובתך!
הזן כאן את שמך

שלוש × חמש =