מתוך מגוון החומרים אשר מגיעים לפרויקט אוטופיה נפרסם מידי שבוע יצירה נבחרת, אשר מתארת עתיד אופטימי, רצוי, טוב יותר מההווה.

רני רוזנטל
רני רוזנטל

רני רוזנטל נולד בירושלים, גדל בתל אביב, שרת בנח”ל, והיה חבר קיבוץ להב במשך חמש שנים. הוא נשוי עם בן בארץ, אישה ובן ברומא. חי בעבר באמסטרדם וברומא, וכעת מתגורר בתל אביב. רוזנטל מפסל ביציקות ברונזה, ויוצר טבעות פיסוליות ממתכות אצילות ואבנים טובות.

ספר השירה שלו “תפנית לא נכונה” פורסם בשנת 2020 בהוצאת “בטאון שירה”, וזכה במענק מקרן י. רבינוביץ.

שירו של רני רוזנטל ״משהו טוב״
שירו של רני רוזנטל ״משהו טוב״
הפוסט הקודםהפרוייקט התימני של חיים הזז: פרק מ”הזז – סיפור חיים”, חלק 1
הפוסט הבאסיפור זוכה בתחרות אדגר אלן פו 2023 לנוער: ערפילים
רני רוזנטל
יליד ירושלים, גדל בתל אביב, חמש שנים היה חבר קיבוץ להב. נשוי, בן בארץ, אישה ובן ברומא. חי באמסטרדם וברומא, כעת בתל אביב. מפסל יציקות ברונזה וטבעות פיסוליות ממתכות אצילות ואבנים טובות. פירסם את ספר השירה "תפנית לא נכונה", 2020, בהוצאת "בטאון שירה", זכה במענק מקרן י. רבינוביץ.
בוגרת האוניברסיטה העברית במתמטיקה ומדעי המחשב, ומוסמכת הטכניון במתמטיקה. עובדת בתעשית המחשבים. למדה בסדנאות לשירה בהנחייתם של דליה רביקוביץ, רבקה מרים, ויעקב בסר. פרסמה ארבעה ספרי שירה: "השקת ספינת צפייה" (2008), "התנסויות" (2012), "בעזרת חברים" (2016), "כח משיכה" (2020). מתרגמת שירים מרוסית ומאנגלית, מפרסמת רשימות ביקורת על ספרי שירה, על סרטים, ועל הצגות תיאטרון. יוזמת ומנחה אירועי שירה.

השאר תגובה

אנו שמחים על תגובותיכם. מנגנון האנטי-ספאם שלנו מייצר לעתים דף שגיאה לאחר שליחת תגובה. אם זה קורה, אנא לחצו על כפתור 'אחורה' של הדפדפן ונסו שוב.

הזן את תגובתך!
הזן כאן את שמך

תשע − 5 =