למשוררת ציפי שחרור ספר חדש שבכתובים “שיריפוי- כוחה המרפא של השירה”. כל אחד מ-151 שירי הספר מתחיל בציטוט מעורר השראה מהספרות העולמית, ומסתיים במנטרה מדיטטיבית להנעת כוח החיים (הפראנה).

מובאים כאן 2 שירים בהירים, מאירים, המשתפים אושר, רוח, ריפוי, יצירה, ומשרים רווחה נפשית.

שירה של ציפי שחרור ״וכל שישבר יתקון״
שירה של ציפי שחרור ״וכל שישבר יתקון״
שירה של ציפי שחרור ״הכאב המרפא״
שירה של ציפי שחרור ״הכאב המרפא״
הפוסט הקודםשִׁיר לְיָמִים אֵלֶּה / שִׁירָה הָרוּשׁ
הפוסט הבאפרויקט בן יהודה בנימה אישית
המשוררת והסופרת ציפי שחרור
ציפי שחרור היא משוררת, סופרת, עורכת, תסריטאית, זוכת "פרס אקו"ם", "פרס קוגל", זכתה פעמיים ב- "פרס ראש הממשלה", ובפרס אגודת הסופרים על שם חומסקי. כתבה עשרות ספרי שירה, ספרי פרוזה, ספרים לילדים ולנוער. עורכת ספרי שירה, פרוזה, ואנתולוגיות לשירה. מנחה סדנאות לכתיבה יוצרת לנוער ולמבוגרים.
בוגרת האוניברסיטה העברית במתמטיקה ומדעי המחשב, ומוסמכת הטכניון במתמטיקה. עובדת בתעשית המחשבים. למדה בסדנאות לשירה בהנחייתם של דליה רביקוביץ, רבקה מרים, ויעקב בסר. פרסמה ארבעה ספרי שירה: "השקת ספינת צפייה" (2008), "התנסויות" (2012), "בעזרת חברים" (2016), "כח משיכה" (2020). מתרגמת שירים מרוסית ומאנגלית, מפרסמת רשימות ביקורת על ספרי שירה, על סרטים, ועל הצגות תיאטרון. יוזמת ומנחה אירועי שירה.

השאר תגובה

אנו שמחים על תגובותיכם. מנגנון האנטי-ספאם שלנו מייצר לעתים דף שגיאה לאחר שליחת תגובה. אם זה קורה, אנא לחצו על כפתור 'אחורה' של הדפדפן ונסו שוב.

הזן את תגובתך!
הזן כאן את שמך

19 − ארבע עשרה =