לכל קוראי “יקום תרבות “.

מאז הקמת האתר קיימנו שלושה מופעים חוץ אינטרנטיים גדולים : לזכר דוד אבידן ,מופע על שירת ימי הביניים והמשורר אבן גבירול והמשוררת רחל חלפי ,ומופע על גותיקה ואימה. כולם זכו להצלחה גדולה. כולם גם היו מופעים תל אביביים במובהק.תל אביב היא הרי בירת התרבות הארצית וקל להכין מופעים הנוסבים סביבה כמרכז של פנטזיה אורבנית.

בפגישתה האחרונה החליטה עמותת “יקום תרבות “כי מן הראוי מאוד להרחיב את הפרופיל העירוני שלנו ולצאת גם לערים נוספות ברחבי הארץ   ולקיים מופעים בהן שיעסקו בהן בדרך שבה הן מוצגות בספרות  היפה בפנטזיה בפזמונים וביצירות מוזיקליות  וכו .להראות שגם ערים אחרות הן ( או למצער יכולות להיות )  מרכזי פנטזיה אורבנית בפני עצמן לא פחות מתל אביב.

המופע הראשון מסוג זה  שייתקיים בינואר-או בפברואר יעסוק בעיר באר שבע ,עיר הקיימת מאז ימי אברהם אבינו ויציג אותה בסיפור בשירה בפנטזיה ובריאליה ואולי אף בקטעי סרטים..

עורך המופע הוא חבר העמותה המו”ל הסופר והעורך  אורי מאיר שבימים אלה עמל על הכנת אנתולוגיה של סיפורים על באר שבע.

הציבור מוזמן לחשוף בפני אורי  ובפנינו סיפורים ספרים שירים ופנטזיות  ישנים ובלתי מוכרים אך שלא נס ליחם  וחדשים וחדשניים  שעוסקים בעיר באר שבע ובתרבות המיוחדת המתקיימת שם ,ומה שימצא חן בעיניו יוכנס ( אולי ) למופע.

האי מייל של אורי מאיר  

urimeir@gmail.com

 

כמו המופעים הקודמים גם מופע זה יוסרט ויועלה לרשת.

וזה רק המופע הראשון של  מופעי “פנטסיה אורבנית” :

אנחנו מתכננים גם מופעים נוספים מסוג זה שיעסקו בערים :חיפה ,חולון ,ירושלים ,וגם מעבר לכך. :בעתיד אולי על ראשון לציון על זכרון יעקב,ערד ,אילת  ועוד ועוד ..השמיים הם הגבול.

 

3 תגובות

  1. אני יודע שאנתולוגיה משירי חיפה עתידה לצאת לאור השנה. במידה ותרצו, אפשר לקיים אירוע בחיפה ב”יוספה”, במתנ”ס נווה יוסף. מוזמנים ליצור איתי קשר למייל.

  2. נשמח לעמוד עימך בקשר במייל בעניין זה אם נדע מהו המייל.
    בהחלט נשמח לעשות אירוע שלם על חיפה .אבל כפי שאני לפחות רואה אותו הוא לא יעסוק רק בהקראת שירים על חיפה אלא גם בהרצאות והקראות סיפורים על כמה מהאלמנטים המפורסמים של חיפה כמו המקדש והקהילה הבהאית המושבה הטמפלרית .התיחסויות לסיפור אליהו הנביא והר ההכרמל ( הסיבות העיקריות של פרסומה של חיםה בעולם .ואולי נזמין כמה יוצרים ידועים שגרים בחיפה .

השאר תגובה

אנו שמחים על תגובותיכם. מנגנון האנטי-ספאם שלנו מייצר לעתים דף שגיאה לאחר שליחת תגובה. אם זה קורה, אנא לחצו על כפתור 'אחורה' של הדפדפן ונסו שוב.

הזן את תגובתך!
הזן כאן את שמך

אחד + 10 =