“תערוכה בצומת” היא יוזמה של סדרת תערוכות־חוצות, שנולדה במסגרת “הפגנות התרבות” בפארק הג’וינט-דמוקרטיה, צומת אור עקיבא–כביש 4.

כידוע, להפגנות נגד ההפיכה המשטרית יש באור עקיבא צביון ותוכן תרבותיים. זאת משום שתרבות ואמנות מעניקות לחיים משמעות ויופי, מעוררות מחשבות וחוויות, ותומכות בחופש הביטוי ובביטוי חופשי.

מתוך הכרה בנחיצות לקיים תרבות ואמנות בכל מקום, ובייחוד במקומות שבהם הממסד לא מטפח פעילויות כאלה, אנו מציגים תערוכות ציור וצילום במהלך ההפגנות, בצד הופעות של שירה, נגינה, וריקוד.

״הפגנת תרבות״ אור עקיבא 9/9/23
״הפגנת תרבות״ אור עקיבא 9/9/23

ב”תערוכה בצומת” בשבת הקרובה 9/9/23 תוצג תערוכת התמונות של מאיה הד.

תערוכת הצילומים זוכת הפרסים של מאיה הד.
תערוכת הצילומים זוכת הפרסים של מאיה הד.
מתוך תערוכת הצילומים של מאיה הד Hed_Israel 2023_Our Year of Chaos Resistance and Outrage
מתוך תערוכת הצילומים של מאיה הד Hed_Israel 2023_Our Year of Chaos Resistance and Outrage

לפרטים נוספים, נא לפנות לאיתי בחור.

טל/ווטסאפ: 053-2760800

מייל: itay@bahurbooks.com

הפוסט הקודםניוזלטר יקום תרבות ליום שישי 1/9/23
הפוסט הבאפרויקט אוטופיה: “במקום בו מתקיימים הדברים” של שרה פרבר
יליד 1966 סופר עברי ומו"ל. כותב בעיקר ספרות יפה לא בדיונית, המבטלת את הדיכוטומיה בין ספרות ובין תיעוד, ״ספרות חומרי מציאות״. הסוגה מבוססת על שתי השקפות ספרותיות־אמנותיות: האחת, שבסביבה בה שוררת חירות ביטוי אין צורך להסוות את חומרי המציאות; השנייה, שהיצמדות לעובדות מאפשרת חוויות ותובנות מדויקות יותר, ולכן מאפשרת כנות אמנותית וספרותית רבה. בין ספריו הבולטים: 'פעמון סדוק', שמתחקה אחר סיפורם של אנשי העלייה הראשונה; 'אפס אחוז', שחושף את חוויית הפציעה של חייל צעיר; 'סתיו בטביליסי' (שאותו כתב יחד עם חדוה רוקח), מסע ספרותי-בלשי בעקבות קורותיהם של הסופרים והספרות הגיאורגיים המודרניים וגורלם הטרגי. כמו"ל הוא מתמחה בהבאת הספרות הגיאורגית המודרנית לקורא העברי, בספרות חומרי מציאות ובספרות עיון בעיקר בתחומי ההיסטוריה ובריאות הנפש.

השאר תגובה

אנו שמחים על תגובותיכם. מנגנון האנטי-ספאם שלנו מייצר לעתים דף שגיאה לאחר שליחת תגובה. אם זה קורה, אנא לחצו על כפתור 'אחורה' של הדפדפן ונסו שוב.

הזן את תגובתך!
הזן כאן את שמך

4 × 1 =