במסגרת אירועי “חותם תרבות” – קפה ותרבות במסורת בתי הקפה המשמשים בית לדיונים, רעיונות ומפגשי תרבות – יתקיים אירוע נוסף ב-18 מאי 2016 בשעה 20:00.

הפעם במפגש, על מאגר תמר והמאגר העתידי הגדול לוויתן.
מהם גז ונפט: הידרוקרבונים.
היסטוריה והתפתחות תעשיית קידוח offshore.
אקספלורציה, מיפוי, רישיונות קידוח: עלויות, סיכונים.
יישום שדה גז ונפט: עלויות, בעלויות, הכישלון של ישראל.
תפעול שדה גז ונפט: עלויות ו”משך החיים”.

המרצה הוא ד”ר מאיר גרינפלד, מהנדס בעל ניסיון של כ-40 שנה בהנדסה תת-ימית, עוסק בפיתוח צוללות מהסוג ששימש לאיתור הצוללת דקר. השתתף בשייט בעומק של מאות מטרים בצוללת שחילצה אנשי צוות של צוללת רוסית. אחראי לפיתוח המערכות של צוללת לאדם אחד, ששימשה לחילוץ זהב מספינה שטובעה במלחמת העולם השנייה.
עוסק במערכות בקרה של בארות גז ונפט בקרקעית הים בחברת  Aker Solutions, כ-First Chief Engineer אחראי על 500 מהנדסים שמתכננים ומייצרים מערכות בקרת גז ונפט. החברה סיפקה את הצנרת ההידראולית התת-ימית למאגר תמר, וכעת עוסקת במכרזים לאספקת מערכות הבקרה התת-ימיות לפיתוח מאגר לוויתן.

מאיר גרינפלד הוא גם מרצה אורח באוניברסיטת אַבֶּרדִין בסקוטלנד בתחומו, בנושאי בקרה תת-ימית.

כאמור, המפגש יתקיים ב-“חותם הקפה”, רח’ סוקולוב 81 רמת השרון, ב-18 מאי 2016 בשעה 20:00. כדאי להקדים מכיוון שמספר המקומות מוגבל והישיבה לפי סדר ההגעה. המפגש לנרשמים מראש בלבד!
אפשר להירשם רק בטלפון 03-5478020, או בקופת חותם הקפה. הכניסה חופשית לנרשמים מראש.

השאר תגובה

אנו שמחים על תגובותיכם. מנגנון האנטי-ספאם שלנו מייצר לעתים דף שגיאה לאחר שליחת תגובה. אם זה קורה, אנא לחצו על כפתור 'אחורה' של הדפדפן ונסו שוב.

הזן את תגובתך!
הזן כאן את שמך

חמש עשרה − 3 =