1. תוצאות הבחירות לפרלמנט האירופי וניצחונה הסוחף של מארין לה פן מטילים אימה על הנהגת היבשת .אמנם המכה שספג האחוד האירופי השבוע (עדיין) לא מאיימת על קיומו ,אבל בבריסל לא רוצים לנחש מה יקרה אחרי עוד כמה מכות כאלה ממפלגות שמתכננות לפרק אותו מבפנים . אבל מבט על שורשי הימין ה אירופי שהשבוע זכה להישגים אלקטוראליים חסרי תקדים מאז שנות השלושים של המאה הקודמת מגלה שגם הוא מונע מתוך פחד אמיתי מאוד .פחד מה שתלטות איסלאמית על היבשת. חלקים מימין זה הצובר תאוצה ביוון בהונגריה ובגרמניה בכל אופן אינו אנטי איסלאמי דווקא אלא נאצי פשיסטי בסיגנון הישן והמוכר ,האם אנו צפויים לעידן חושך חדש באירופה?

אלי אשד על עליית הימין הקיצוני בבחירות בסוף מאי 2014 לפרלמנט האירופי בכתבה שהופיעה בגליון חג השבועות של “דיוקן מקור ראשון ” של מאי 2014

“מי מפחד מהימין הקיצוני באירופה?”

תגובה אחת

  1. זה המחיר שאירופה משלמת על יחסה הרך למהגרים המוסלמים. אם רוצים לצמצם את גדילתו של הימין הקיצוני יש להקשיח יותר את היחס למהגרים אלה כולל סגירה טוטלית של שערי הכניסה ליבשת . בשנות ה – 70 פעל בצרפת ארגון טרור בשם
    Action Direct .הוא לא קיים יותר. משטרת צרפת פעלה כנגדו בכל הכוח וחיסלה את אנשיו אחד אחד. אני זוכר זאת. כך צריך לפעול כנגד האיסלם הקיצוני ביבשת ולהביא לגירושם של שאר התושבים המוסלמים. אם זה לא ייעשה הימין ילך ויתחזק ובסיכומו של דבר יוקמו באירופה מחנות ריכוז למוסלמים.

השאר תגובה

אנו שמחים על תגובותיכם. מנגנון האנטי-ספאם שלנו מייצר לעתים דף שגיאה לאחר שליחת תגובה. אם זה קורה, אנא לחצו על כפתור 'אחורה' של הדפדפן ונסו שוב.

הזן את תגובתך!
הזן כאן את שמך

19 − 18 =