מתוך מגוון החומרים אשר מגיעים לפרויקט אוטופיה אנו מפרסמים, גם בימים אלה, יצירה נבחרת, אשר מתארת עתיד אופטימי, רצוי, טוב יותר מההווה.

עדן מיטל שפילמן
עדן מיטל שפילמן

עדן מיטל שפילמן היא משוררת, בת 45, גרה בבת ים, אמא לשלושה בנים. לעדן מיטל שפילמן תואר בחינוך לגיל הרך של מכללת לוינסקי, תואר בחינוך מיוחד של מכללת סמינר הקיבוצים, תעודת “מיינדפולנס למטפלים” של נט”ל, ועוד הכשרות בתחום הטיפול.

עדן מיטל שפילמן מאובחנת עם מחלת קרוהן, ומתמודדת עם פוסט טראומה בשל פגיעות מיניות. לאחר שנות התבודדות ושתיקה, היא כותבת שירים אישיים חשופים.

כריכת ״חיה בכל עונותיה״ של עדן שפילמן
כריכת ״חיה בכל עונותיה״ של עדן שפילמן

באוגוסט 2021 עדן פרסמה את ספר ביכוריה “חיה בכל עונותיה” בהוצאת “ארגמן-מיטב”. ספרה השני “בין תהום לכנפיים” יצא לאור ביולי 2023 בהוצאת “פיוטית”. את שני הספרים ערך ד”ר ניקולא יוזגוף אורבך.

בשירתה מהלכת המשוררת בנופי הילדות, משקפת התבוננות בצדדים השונים של הקיום, ומעניקה לה ולקוראיה רגעי חסד, הודיה ותפילה.

השיר ״חדר״ של עדן מיטל שפילמן
השיר ״חדר״ של עדן מיטל שפילמן
הפוסט הקודםשבת הקריסה
הפוסט הבארציחתו של ולתר רתנאו
בוגרת האוניברסיטה העברית במתמטיקה ומדעי המחשב, ומוסמכת הטכניון במתמטיקה. עובדת בתעשית המחשבים. למדה בסדנאות לשירה בהנחייתם של דליה רביקוביץ, רבקה מרים, ויעקב בסר. פרסמה ארבעה ספרי שירה: "השקת ספינת צפייה" (2008), "התנסויות" (2012), "בעזרת חברים" (2016), "כח משיכה" (2020). מתרגמת שירים מרוסית ומאנגלית, מפרסמת רשימות ביקורת על ספרי שירה, על סרטים, ועל הצגות תיאטרון. יוזמת ומנחה אירועי שירה.
עדן מיטל שפילמן
ילידת 1977. גרה בבת ים. אמא לשלושה בנים. בעלת תואר בחינוך לגיל הרך של מכללת לוינסקי, תואר בחינוך מיוחד של מכללת סמינר הקיבוצים, תעודת "מיינדפולנס למטפלים" של נט"ל, ועוד הכשרות בתחום הטיפול. מאובחנת עם מחלת קרוהן, ומתמודדת עם פוסט טראומה בשל פגיעות מיניות. באוגוסט 2021 פרסמה את ספר ביכוריה "חיה בכל עונותיה" בהוצאת "ארגמן-מיטב". ספרה השני "בין תהום לכנפיים" יצא לאור ביולי 2023 בהוצאת "פיוטית".

השאר תגובה

אנו שמחים על תגובותיכם. מנגנון האנטי-ספאם שלנו מייצר לעתים דף שגיאה לאחר שליחת תגובה. אם זה קורה, אנא לחצו על כפתור 'אחורה' של הדפדפן ונסו שוב.

הזן את תגובתך!
הזן כאן את שמך

20 + 15 =