(צילום מאת גיא חצרוני)

על פי לוח השידורים, עוד מעט, הסרט “ג’יל וג’ים” של טריפו יתחיל. לוק, החבר הצרפתי של אסף, אמר לי פעם, שאני מוכרחה לראות את הסרט הזה. ישבנו שלושתנו במסעדה בפריז, הסתכלתי על לוק, שהיה די שתוי וידעתי שלא אפגוש אותו שוב, כי בקרוב איפרד מאסף. שאלתי את לוק מדוע הוא ממליץ לי לראות את הסרט הזה, והוא ענה לי שיש שם קטע, שבו האהובה של ג’יל וג’ים שורפת ערמה של ניירות, וכשג’יל שואל אותה: “מה את עושה”, היא משיבה: “שורפת את השקרים”.

-שריפת שקרים מותירה כוויות- אמר לוק, לגם מהיין וביקש שאצטרף אליו לשתייה.

אסף קם ללכת לשירותים, ואנחנו נשארנו לבד. הסתכלתי על לוק, הוא הזיע ועיניו הבריקו, פניו כנות וחשופות. הוא בחן אותי שתוי ומסוקרן, הרחתי אותו. הוא ליטף את ידי, ספק מרוצה, ספק נוגה, לא חשבתי על אסף, לחשתי לוק. הוא ביטא את שמי פעמיים, ואמר: “הייתם אצלי ארבע פעמים במשך שלוש שנים. פתאום דברים משתנים, ואני לא יודע מתי אראה אותך שוב”.

ענת קוריאל פרסמה שירים ב”חדרים”, “עכשיו”, “מאזנים”, “עיתון 77”, “גג”, “ידיעות אחרונות”, “מעריב”, “זוטא” ו”פואמה”. רומן, פרי עטה, “חתכים” יצא ב”ספריה החדשה” ב- 1999

השאר תגובה

אנו שמחים על תגובותיכם. מנגנון האנטי-ספאם שלנו מייצר לעתים דף שגיאה לאחר שליחת תגובה. אם זה קורה, אנא לחצו על כפתור 'אחורה' של הדפדפן ונסו שוב.

הזן את תגובתך!
הזן כאן את שמך

שש עשרה − eleven =