המלצות אנשי 'יקום תרבות' לסוף השבוע 31 באוגוסט – 1 בספטמבר

חגית בת־אליעזר, שגרירת 'יקום תרבות' לאירועים, ממליצה על

אריק והחברים בהשקה

השקת האלבום 'בינתיים אני יכול לומר'

אריק אבר הוא פרפורמר וקרקסן, שנמצא על הבמות כבר כעשר שנים. הוא מחלוצי הספוקן־וורד בארץ, ואחד ממייסדי פואטרי־סלאם־ישראל. אריק אבר כתב עשרות שירים וביצע אותם בהופעות סולו־לופר של שירה מדוברת ברחבי הארץ, ובתוכניות טלוויזיה.

עתה הוא מוציא את אלבום הבכורה שלו 'בינתיים אני יכול לומר' עם שירים אמיצים, אקטואליים־מצליפים, בהפקתו המוזיקלית של נעם הלפר, ובהשתתפות אומנים רבים: רונה קינן, אביב גדג', מאיה בלזיצמן, קמילה, דן מאיו, גלעד בלום, תומר בר, איציק פצצתי, ועוד.

במופע השקת האלבום ב־28 באוגוסט 2018 במועדון בסקולה בתל אביב, חבריו האומנים של אריק אבר ושותפיו לאלבום, הצטרפו אליו לחגיגה צבעונית ופרועה של ספוקן־וורד, היפ־הופ, רוקנרול, שירה בציבור, פסנתר כנף וקרקס, לשמחתם של מאות חוגגים מקפצים ומריעים.

ההרכב המלא צפוי לחזור לבמה בהשקה הירושלמית של האלבום – מתישהו אחרי החגים – ובינתיים אפשר ליהנות ממופע לופר של אריק אבר ביום שישי 14 בספטמבר בדיזנגוף סנטר – לפי הכרזה המצורפת כאן.

אודות אמנון סטופ

תחומי הענין הספרותיים שלי מאז ילדותי היו מדע בדיוני ופנטזיה, לפני כ-15 שנה גיליתי מחדש את הקומיקס, ומזה כמה שנים אני מתענין במנגה ובאנימה. זכיתי בתואר ד"ר בפיסיקה מאוניברסיטת תל-אביב, בתחום האסטרופיסיקה. מאז שנת 2000 אני עוסק בתחום הסביבה, במסגרת החוג לגאופיסיקה ומדעים פלנטריים באוניברסיטת תל-אביב. כמו כן, עבדתי במרכז הבינתחומי לחיזוי טכנולוגי שליד אוניברסיטת תל-אביב המתמחה בעתידנות.
הפוסט הזה פורסם בתאריך המלצות סוף שבוע. קישור קבוע.

סגור לתגובות.