המלצות סוף השבוע (12-11 בנובמבר, 2016) מאת עורכי "יקום תרבות"

חגית בת-אליעזר, שגרירת "יקום תרבות" באירועים, ממליצה על:

פסטיבל הפסנתר

בתאריכים 9.11 – 12.11 (ימים ד' – שבת)  מתקיים בתל אביב פסטיבל הפסנתר ה-18. 55 מופעים בהשתתפותם של 280 אמנים נערכים באולמות ובגלריות של מוזאון תל אביב, וכן באולם קאמרי 3 שבמשכן אומנויות הבמה. המופעים המוזיקליים מגוונים מאוד ומשלבים, נוסף על נגני פסנתר, גם מוזיקאים אחרים וזמרים.

לצד כל אלה, יתקיימו ברחבת המשכן לאמנויות הבמה שלל מופעי חוצות ללא תשלום.

בחוברת שהופקה לקראת הפסטיבל ומכילה מידע רב, אני קוראת, שבשישי-שבת צפויים מופעים רבים, כולל שלושה מופעים לילדים בשבת בבוקר.

דוגמה מובהקת של הגיוון היצירתי הזה היה המופע "הכול פוליטי" (יום ד' 9.11), אשר הפגיש את שיריה של המשוררת ויסלבה שימבורסקה הפולנייה עם הלחנים של שאול בסר ואהובה עוזרי הישראלים. השחקנית ליליאן ברטו והמוזיקאי בני בשן קראו את שיריה של ויסלבה שימבורסקה בתרגומם של דוד וינפלד ורפי וייכרט על רקע נגינת הפסנתר של שאול בסר. הזמר שי צברי שר מספר שירים של אהובה עוזרי.

אודות אמנון סטופ

תחומי הענין הספרותיים שלי מאז ילדותי היו מדע בדיוני ופנטזיה, לפני כ-15 שנה גיליתי מחדש את הקומיקס, ומזה כמה שנים אני מתענין במנגה ובאנימה. זכיתי בתואר ד"ר בפיסיקה מאוניברסיטת תל-אביב, בתחום האסטרופיסיקה. מאז שנת 2000 אני עוסק בתחום הסביבה, במסגרת החוג לגאופיסיקה ומדעים פלנטריים באוניברסיטת תל-אביב. כמו כן, עבדתי במרכז הבינתחומי לחיזוי טכנולוגי שליד אוניברסיטת תל-אביב המתמחה בעתידנות.
הפוסט הזה פורסם בתאריך המלצות סוף שבוע. קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*