הזמנה לרב-שיח בנושא ספרות ילדים – מרבין כילד ועד ימינו

ביום שלישי, 10 בנובמבר, בשעה 20:00, יתנהל בסלון הספרותי של דיזנגוף סנטר (בקומת "קולנוע לב") רב-שיח בנושא "ספרות ילדים" בהנחיית חגית בת אליעזר בהשתתפותם הפעילה של שני חברי עמותת "יקום תרבות":

Shlomit Hartmayer

שלומית הרטמייר - כותבת למבוגרים ולילדים.

אלי אשדהעורך הראשי של האתר, שיספר על מקומו של ראש הממשלה המנוח יצחק רבין בספרות הילדים העברית בילדותו ובבגרותו – פרסומו הראשון של יצחק רבין היה כדמות בקולקטיב של כיתת  ילדים בספר הילדים הקלאסי הראשון על "הצברים", "בני היורה", מאת אליעזר שמאלי, וספר זה הותיר מאז את חותמו על ציבור קוראיו, כולל על רבין עצמו. בעקבות הספר ציפו ממנו עמיתיו להגשים את האידאלים של הספר ושל אידאולוגיית "הצבר המושלם", שפותחה לראשונה בספר זה.
מדובר בנושא רלוונטי מאין כמותו לשבוע ציון 20 שנה להירצחו של ראש הממשלה.

כמו כן יתארח בסלון שי בראל – קופירייטר, סופר למבוגרים ולילדים שפרסם בעבר סיפורים קצרים ומשיק בימים אלו את ספר הילדים "הארמון השקוף".

הציבור מוזמן. הכניסה חופשית.

אודות אלי אשד

סופר, מרצה ובלש תרבות. פרסם את הספרים "מטרזן ועד זבנג" - סיפורה של הספרות הפופולארית הישראלית" ( "בבל" 2003) ו"הגולם -סיפורו של קומיקס ישראלי" עם אורי פינק ( "מודן" 2003). פרסם מאמרים רבים בעיתונות, בכתבי עת וברשת בנושאי ספרות ותרבות פופולארית, מדע בדיוני, קומיקס ועוד.
הפוסט הזה פורסם בתאריך אירועים ספרותיים עם התגים , , . קישור קבוע.

סגור לתגובות.