שיר פוליטי מאת בועז אפלבאום

בועז אפלבאום

בועז אפלבאום, יליד חיפה (1947), הוא סופר, משורר, חוקר פוליטי ותסריטאי של סרטי עלילה וסרטים דוקומנטריים. אפלבאום שימש בעבר כראש לשכת ראש הממשלה שמעון פרס.

בין השאר, כתב את הספר: "בית ספר לראשי-ממשלה: עשרה ראשי ממשלה ישראליים, הסיפור האישי" (הוצאת "ביתן", 2001), שבו הוא מתאר תפקודם של ראשי הממשלה של ישראל ומדרג אותם.
ספר השירה שלו: "בולוואר: שירים שצמחו ברוטשילד" (הוצאת "גוונים", 2013) כולל שירים פוליטיים כמו "לא אל-עלמיין", העוסק בלוי אשכול. לכבוד הבחירות אנו מפרסמים את שירו הפוליטי "ראש-ממשלה נולד", הלקוח מספר זה:

אודות אלי אשד

סופר, מרצה ובלש תרבות. פרסם את הספרים "מטרזן ועד זבנג" - סיפורה של הספרות הפופולארית הישראלית" ( "בבל" 2003) ו"הגולם -סיפורו של קומיקס ישראלי" עם אורי פינק ( "מודן" 2003). פרסם מאמרים רבים בעיתונות, בכתבי עת וברשת בנושאי ספרות ותרבות פופולארית, מדע בדיוני, קומיקס ועוד.
הפוסט הזה פורסם בתאריך פוליטיקה, שירה. קישור קבוע.

תגובה אחת על שיר פוליטי מאת בועז אפלבאום

  1. "הי – אלי ! – תודה – על בועז אפלבוים – אבל : אין קשר – בין שם השיר – לתוכן-שלו. / וכשותף לשמעון פרס – חסר בשיר הרצון – להשיג- את השלטון – בכל-מחיר – … //" 17.3.15. דליה גל אלגל.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*