שמונים שנה של פלאש גורדון ההרצאה

שמונים שנה מלאו לפלאש גורדון (יליד 1934), גיבור החלל המפורסם ביותר של עולם הקומיקס. זה שריתק דורות שלמים של קוראים וצופים. בהרצאתו של אלי אשד יסופר על גלגוליה השונים של הדמות, מהיוצר הראשון אלכס ריימונד, דרך האמן השני דאן בארי, שבמשך כארבעים שנה יחד עם סופר המדע הבדיוני הידוע, הארי האריסון, הפך את פלאש ועולמו להגיוני ומוצלח יותר מבחינה סיפורית. מבט אל אנשי צוותו של פלאש, online casino דייל ארדן שחורת השיער ודוקטור הנס זרקוב המטורף. הידעתם שבסרט משנות השמונים משחק לא אחר מאשר הישראלי חיים טופול שגילם את דוקטור זרקוב? וגם התייחסות להווה של פלאש, שבימים אלה שולחים אותו שוב לכוכב הלכת מונגו ומאלצים אותו להסתייע  בדמויות קומיקס ידועות אחרות, הקוסם מנדריק ומגן הג"ונגל הפנטום.
ההרצאה  במיסגרת פסטיבל "אנימיקס" בסינמטק תל אביב

יום שבת – 9 אוגוסט, 2014
חדר סדנאות ק.ק 11:00 בבוקר

אודות אלי אשד

סופר, מרצה ובלש תרבות. פרסם את הספרים "מטרזן ועד זבנג" - סיפורה של הספרות הפופולארית הישראלית" ( "בבל" 2003) ו"הגולם -סיפורו של קומיקס ישראלי" עם אורי פינק ( "מודן" 2003). פרסם מאמרים רבים בעיתונות, בכתבי עת וברשת בנושאי ספרות ותרבות פופולארית, מדע בדיוני, קומיקס ועוד.
הפוסט הזה פורסם בתאריך אירועים ספרותיים. קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*