המזימה הקאטארית

אלי אשד במאמר  שהופיע ב"דיוקן מקור ראשון " ביולי 2014 על נסיכות קטאר שבוחשת בכל מהפכה ואירוע במזרח התיכון, ואולי מעבר לו.

חמאס ודאע"ש, אל-ג'זירה ואוניברסיטאות אמריקניות, ח'אלד משעל ומונדיאל 2022: כולם בני חסותה של נסיכות נפט קטנה ועשירה אסלאמית קנאית מבפנים, ליברלית ונהנתנית מבחוץ, עם שושלת שליטים מושחתת עד עצם היסוד ,מהסב שגנב מליארדי דולאר מאוצר המדינה והואיל ברוב טובו להחזיר מליארד מהם (אבל לא את כל השאר) וכלה בנכד ,השליט לכא…ורה הנוכחי שיש טוענים שבצעירותו בילה במסעות מיסיונריים באפריקה ,ואחרים טוענים שהוא דווקא בילה את שנותיו המעצבות גם או בעיקר במועדוני הומוסקסואלים בלונדון ,עם מאות אלפי עובדים זרים שהם בגדר עבדים מודרניים ומאות רבות (ויש הטוענים אלפים) מהם נרצחים מידי שנה בידי קטארים ללא עונש , קטאר מטביעה את העולם בדם, באש ובהרבה כסף.

המזימה הקטארית

dyokan-Katar

אודות אלי אשד

סופר, מרצה ובלש תרבות. פרסם את הספרים "מטרזן ועד זבנג" - סיפורה של הספרות הפופולארית הישראלית" ( "בבל" 2003) ו"הגולם -סיפורו של קומיקס ישראלי" עם אורי פינק ( "מודן" 2003). פרסם מאמרים רבים בעיתונות, בכתבי עת וברשת בנושאי ספרות ותרבות פופולארית, מדע בדיוני, קומיקס ועוד.
הפוסט הזה פורסם בתאריך פוליטיקה עם התגים , , . קישור קבוע.

תגובה אחת על המזימה הקאטארית

  1. מאת אילן ברקוביץ':‏

    מאמר מרתק וייסודי. יישר כוח לך על כתיבתו.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*