סיכום של יקום -שנה ראשונה של "יקום תרבות "

שנה מלאה למגזין "יקום תרבות " . אנחנו עלינו לאוויר בדצמבר 2010 אבל הפתיחה הרשמית הייתה ב1 בינואר 2011. אז כעת מלאו לנו 365 ימים של פעילות "רשמית ".

במהלך השנה הזאת פירסמנו לא פחות מ-400 מאמרים סיפורים שירים ורשימות בנושאים שונים .

הרבה יותר מכל מגזין אחר שקיים בתחום התרבות ,באינטרנט או בדפוס.

באתר מבקרים מידי חודש כ11 אלף איש. והמספר גודל  מידי חודש בחודשו.

במהלך השנה הזאת קיימנו שני אירועי תרבות .האחד אירוע השקה לאתר ולזכרם של גיורא לשם ודוד אבידן .ואירוע שני שהוקדש למשוררי ימי הביניים שלמה איבן גבירול ואברהם אבן עזרא והמשוררת רחל חלפי .

עורך השירה שלנו וממייסדי האתר גיורא לשם נפטר במהלך השנה הזאת

.ואת מקומו כעורכת השירה תפסה המשוררת והעורכת   המוכשרת יעל טומשוב .

לאתר נכנס בימים אלו גם עורך חדש הפסל והסופר ריצ'רד שילה שיכהן כעורך האמנות.

שאיפתנו היא להיהפך למגזין התרבות המוביל בשפה העברית בכל מדיה , ובסופו של דבר כאשר יהיה לנו הכסף להיות מתורגמים גם לשפות אחרות..לעתיד אנחנו רוצים גם לפרסם מבחר מודפס של מיטב החומרים שהופיעו ברשת.

 בעזרתכם נעשה זאת  אנחנו זקוקים גם לכסף אז שלחו תרומות.

תודה לכל הקוראים הנאמנים שעוקבים אחרינו באדיקות אנחנו מבטיחים לכם עוד שפע של מאמרים סיפורים ושירים  ואירועים ממיטב התרבות העברית.

 

אודות אלי אשד

סופר, מרצה ובלש תרבות. פרסם את הספרים "מטרזן ועד זבנג" - סיפורה של הספרות הפופולארית הישראלית" ( "בבל" 2003) ו"הגולם -סיפורו של קומיקס ישראלי" עם אורי פינק ( "מודן" 2003). פרסם מאמרים רבים בעיתונות, בכתבי עת וברשת בנושאי ספרות ותרבות פופולארית, מדע בדיוני, קומיקס ועוד.
הפוסט הזה פורסם בתאריך אירועים ספרותיים, כללי עם התגים . קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*